Jak to u nás chodí?

 

Kdo je HS motors?

Jsme rodinná firma, jejíž činnost je poháněna vášní k autům a smyslem pro férové jednání. Ročně prodáme našim spokojeným zákazníkům menší omezený počet aut, abychom mohli zachovat jak kvalitu aut, tak individualitu v přístupu k potřebám každého jednotlivého zákazníka.

 

1) Odkud pochází vaše auta?

Auta pečlivě vybíráme u našich partnerů, kterými jsou autorizovaná dealerství. Převážně se jedná o auta, která předchozí majitel nechal u svého prodejce protihodnotou při pořízení auta nového. 

 

2) V jakém stavu jsou auta, která máte v nabídce?

Vybrali jsme ta nejlepší auta. Každé z nich prošlo přísnou předprodejní prohlídkou ve značkovém servisu. Po dovozu jsme auto zkontrolovali vstupní prohlídkou HS motors®, kterou nám v zápětí posvětila státní technická kontrola, spolu s měřením emisí.

 

3) Jak za stav a původ aut ručíte?

Absenci právních vad, záruku na původ a pravdivost kilometrů garantujeme kupní smlouvou. Dokladem jsou faktury za provedené servisy, TÜV – protokoly z technických stanic, servisní knížky a certifikáty CEBIA. 

 

4) Co když si nejsem jistý s výběrem?

Jsme tady od toho, abychom tomu společně přišli na kloub. Jakožto automobiloví nadšenci, kteří o autech rádi prohodí nejen pár slov, od vás rádi zjistíme jak se chystáte auto používat. 

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru jsme tak schopni vyhodnotit, které auto vám dokonale padne.

 

5) Jak probíhá prohlídka?

Je to na vás. 

Auto vám rádi připravíme na prohlídku do našeho nového showroomu, kde dostanete přesně tolik času, kolik bude potřeba. A dobrou kávu k tomu. 

Budeme rádi, když nám zavoláte, abychom rezervovali čas prohlídky jen pro vás.

 

6) Mohu přijít s vlastním mechanikem?

Budeme rádi, když naše auta uvidí víc očí. S potuplovaným pocitem, že děláte správnou věc, bude váš nákup ještě o kousek radostnější.

 

7) Jak u vás probíhá nákup?

S autem můžete odjet ještě dnes. Nedaleko je banka, do které rychle a bezpečně vložíte hotovost. Pokud jsou vaše peníze na účtu, můžete platit převodem. Papírování je otázka 20ti minut.

 

8) Jak je to s STK, přihlášením a pojistkou?

Všechna auta jsou přihlášena, čerstvě po technické, s platným zákonným pojištěním. Nečeká vás tedy žádná noční můra v podobě front na emisích a technické, ani dlouhá fronta před registrem vozidel a nepříjemný úředník. S přepisem rádi pomůžeme.

9) Bylo některé auto bourané?

Náš pečlivý výběr zahrnuje i kontrolu lakování karoserie. Akceptujeme jen drobnosti, jako je přelakovaný díl z kosmetických důvodů. Pokud v minulosti došlo k nějakému tomu parkovacímu šrámu, tak vám o tom řekneme. 

Garantujeme, že auto nebylo havarováno na nosné části, že nebylo vytopeno, či jinak závažně znehodnoceno. 

10) Jaká je záruka pro případ, že by se auto porouchalo?

Ručíme vám za to, že na autě nejsou žádné skryté vady. Kdyby nám přece jen něco uniklo, v následujícím roce, se postaráme, aby auto fungovalo jak má.

11) Co dělat, když se mi na autě něco pokazí?

Zavolejte. Vložili jsme velké úsilí do výběru aut a do všech kontrol. Za auty si stojíme, a proto můžeme ručit za jejich špičkový stav. Auto a jeho komponenty jsou přece jen stroj, který může někdy pozlobit. Jsme tady od toho, abychom vás nenechali ve štychu.