HS Motors

Často kladené otázky

Kam a kdy se na auto mohu přijet podívat?

Náš autobazar/showroom se nachází v Opavě na ulici  Ostravská 239/68. Můžete nás navštívit od pondělí do pátku. Případně v sobotu po telefonické domluvě 733 627 795 . Budeme rádi, když nám zavoláte, abychom rezervovali čas prohlídky jen pro vás. 

Odkud vozy dovážíte?

Auta Volkswagen, Škoda a další ověřené značky pečlivě vybíráme u našich partnerů, kterými jsou autorizovaná dealerství. Převážně se jedná o auta, která předchozí majitel nechal u svého prodejce protihodnotou při pořízení auta nového. Našimi partnery jsou autorizovaná dealerství v Německu, Rakousku, Belgii a Švédsku.

Jaký způsobem vozy ověřujete?

Vybíráme ta nejlepší auta značek Volkswagen, Škoda, Audi, Ford a další. Každé z nich prošlo přísnou předprodejní prohlídkou ve značkovém servisu. Po dovozu jsme auto zkontrolovali vstupní prohlídkou v našem autobazaru HS motors®, kterou nám v zápětí posvětila státní technická kontrola, spolu s měřením emisí.

Náš pečlivý výběr zahrnuje i kontrolu lakování karoserie. Akceptujeme jen drobnosti, jako je přelakovaný díl z kosmetických důvodů. Pokud v minulosti došlo k nějakému tomu parkovacímu šrámu, tak vám o tom řekneme.

Jak je to se zárukou na zakoupené vozidlo?

Ručíme za absenci právních vad, původ a pravdivost kilometrů. Dokladem jsou faktury za provedené servisy, TÜV – protokoly z technických stanic, servisní knížky a certifikáty CEBIA.

Tedy ručíme za to, že na autě nejsou žádné skryté vady. Kdyby nám přece jen něco uniklo, v následujícím roce, se postaráme, aby auto fungovalo jak má.

Mohu si nechat vozidlo nezávisle zkontrolovat před nákupem?

Samozřejmě! Pokud si přivedete vlastního mechanika, nebo poradce, je mu naše zázemí plně k dispozici. Jsme rádi, když naše auta vidí víc očí, takže nebude žádný problém, když dorazíte v doprovodu mechanika.

Chci auto na splátky, jaké doklady budu potřebovat?

Splátky na míru u nás vyřídíte za pár minut. Budete k tomu potřebovat dva platné doklady totožnosti (občanský průkaz, řidičský průkaz, případně pas nebo rodný list), potvrzení o vašem příjmu (ve formě výplatních pásek, nebo výpisu z účtu). Dalším kritériem pro získání financování auta je bezúhonná finanční minulost.

Musím při nákupu auta zajistit přepis vozidla?

S námi je koupě vozů bez starostí. Veškerou administrativu spojenou s přepisem automobilu zajistíme za Vás. 

Jak mám postupovat, když se po prodeji auta objeví technický problém? 

Zavolejte. Vložili jsme velké úsilí do výběru aut a do všech kontrol. Za auty si stojíme a proto můžeme ručit za jejich špičkový stav. Auto a jeho komponenty jsou přece jen stroj, který může někdy pozlobit. Jsme tady od toho, abychom vás nenechali ve štychu.