HS Motors

Autobazar Opava - na nás se můžete spolehnout

O nás

Jsme rodinná firma, jejíž činnost je poháněna vášní k autům a smyslem pro férové jednání. Ročně prodáme našim spokojeným zákazníkům menší omezený počet aut, abychom mohli zachovat jak kvalitu aut, tak individualitu v přístupu k potřebám každého jednotlivého zákazníka.

Jsme tady od toho, abychom tomu společně přišli na kloub.

Jakožto automobiloví nadšenci, kteří o autech rádi prohodí nejen pár slov, od vás rádi zjistíme jak se chystáte auto používat.

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru jsme tak schopni vyhodnotit, které auto vám dokonale padne.

Zajímá vás více informací? Podívejte se na často kladené otázky

Naše auta

Auta pečlivě vybíráme u našich partnerů, kterými jsou autorizovaná dealerství. Převážně se jedná o auta, která předchozí majitel nechal u svého prodejce protihodnotou při pořízení auta nového.

Kondice aut v nabídce

Vybrali jsme ta nejlepší auta. Každé z nich prošlo přísnou předprodejní prohlídkou ve značkovém servisu. Po dovozu jsme auto zkontrolovali vstupní prohlídkou HS motors®, kterou nám v zápětí posvětila státní technická kontrola, spolu s měřením emisí.

Náš pečlivý výběr zahrnuje i kontrolu lakování karoserie. Akceptujeme jen drobnosti, jako je přelakovaný díl z kosmetických důvodů. Pokud v minulosti došlo k nějakému tomu parkovacímu šrámu, tak vám o tom řekneme.

Vaše návštěva u nás a prohlídka

Auto vám rádi připravíme na prohlídku do našeho nového showroomu v Opavě, kde dostanete přesně tolik času, kolik bude potřeba. A dobrou kávu k tomu.

Budeme rádi, když nám zavoláte, abychom rezervovali čas prohlídky jen pro vás. Jsme rádi, když naše auta vidí víc očí, takže nebude žádný problém, když dorazíte v doprovodu mechanika.

Záruka

Absenci právních vad, záruku na původ a pravdivost kilometrů garantujeme kupní smlouvou. Dokladem jsou faktury za provedené servisy, TÜV – protokoly z technických stanic, servisní knížky a certifikáty CEBIA.

Taky ručíme za to, že na autě nejsou žádné skryté vady. Kdyby nám přece jen něco uniklo, v následujícím roce, se postaráme, aby auto fungovalo jak má.

Nákup

S autem můžete odjet ještě dnes. Nedaleko je banka, do které rychle a bezpečně vložíte hotovost. Pokud jsou vaše peníze na účtu, můžete platit převodem. Papírování je otázka 20ti minut.

Sleva

U nás na slevy nehrajeme. Dali jsme si velkou práci, aby naše auta byla ťip ťop. Proto vám můžeme na místo slevy dát perfektní auto, perfektní servis a záruku toho, že když se něco pokazí, můžete kdykoliv zavolat, nebo rovnou přijet.

Financování

Splátky v parametrech, které vám přesně padnou u nás vyřídíme během pár minut. Budeme k tomu potřebovat dva platné doklady totožnosti, potvrzení o vašem příjmu ve formě výplatních pásek, nebo výpisu z účtu. Dalším kritériem pro získání financování auta je bezúhonná finanční minulost.

STK přihlášení a pojistka

Všechna auta jsou po technické kontrole, s platným zákonným pojištěním. Nečeká vás tedy žádná noční můra v podobě fronty na emisích a technické. S přepisem rádi pomůžeme, nachystáme potřebné formuláře a řekneme jak na to.

Když něco nefunguje

Zavolejte. Vložili jsme velké úsilí do výběru aut a do všech kontrol. Za auty si stojíme, a proto můžeme ručit za jejich špičkový stav. Auto a jeho komponenty jsou přece jen stroj, který může někdy pozlobit. Jsme tady od toho, abychom vás nenechali ve štychu.

Jak to u nás vypadá - autobazar Opava

Proč koupit auto od nás

 1. Skutečně najeté kilometry

  Skutečně najeté kilometry
 2. Možnost prodloužené záruky

  Možnost prodloužené záruky
 3. Možnost financování

  Možnost financování
 4. Přátelský přístup

  Přátelský přístup

Historie

U každého z našich aut najdete naskenovanou servisní knížku, nebo protokoly z technických kontrol, na našem webu. Historii zveřejňujeme, abychom vám co nejvíc usnadnili rozhodování při výběru vašeho budoucího auta, než se rozhodnete zvednout telefon.

Pomoc při výběru vozu

Prostředí

U nás si prohlédnete auto za každého počasí a na světle. Prostředí našeho showroomu jsme uzpůsobili tomu, abyste se cítili pohodlně a měli dostatek soukromí pro prohlídku auta s celou vaší rodinou. Při rozhodování u nás můžete posedět u dobré kávy.

Pomoc při výběru vozu

Výběrová auta

Díky dlouholetým kontaktům ve značkových dealerstvích máme přístup k těm nejlepším autům z protiúčtu, která jsou prověřena autorizovanými servisy. Auta, která se rozhodneme vybrat do naší nabídky pečlivě zkontrolujeme. U nás nešlápnete vedle.

Pomoc při výběru vozu

Kontaktujte nás

HaeS motors s.r.o.

Ostravská 239/68 74770, Opava Komárov

+420 728 728 296

info@hsmotors.cz

Fakturační údaje

Ostravská 239/68 74770, Opava Komárov

IČO: 07720289 / DIČ: CZ07720289

Otvírací doba

Po-Pá: 9:00 - 17:00 hod. / So: po tel. domluvě

Sledujte nás na sociálních sítích